SON DAKİKA

İnstagram Ucuz Takipçi

15 Şubat 2022, Salı - 23:59
Ucuz takipçi sayısı İnstagram’daki her şeyin ölçüsü olmasa da, ne markaların ne de influencerların göz önünde bulundurmayı göze alamayacağı bir sayıdır. Ne yazık ki İnstagram’da takipçi sayısını artırmak (dolandırıcılık dışı stratejilere dayalı olarak) eskisi kadar kolay değildir. Buna rağmen, bu sosyal ağda takipçileri artırmak için hala bir avuç hile vardır.

İnstagram Makaralarını Kullanın

Henüz Ucuz takipçi için İnstagram makaralarını kullanmayanlar, takipçi kazanmak için harika bir fırsatı kaçırıyorlar. İnstagram Reels videoları, "ad hoc" oluşturulan bir sekme aracılığıyla sosyal ağdaki tüm kullanıcılar tarafından görüntülenebilir, böylece belirli bir hesabı takip etmeyen kullanıcılar bile makaralarınızı tamamen organik bir şekilde keşfedebilir.
Makaraları beslemede ve özellikle bu formata ayrılmış bölümde paylaşmak, gönderilerin erişimini arttırmak ve nihayetinde istenen viralliğe ulaşmak için harika bir yoldur. Markalar, ucuz takipçi için İnstagram makaralarını ipuçları ve püf noktaları paylaşmaktan "nasıl yapılır" videoları ve "perde arkası" gönderilerine ışık tutmaya kadar birçok amaç için kullanabilir.

TikTok Takipçilerini İnstagram Takipçilerine Dönüştürün

Algoritması sayesinde ucuz takipçi için TikTok, büyük bir takipçi ordusu kazanarak herhangi bir kullanıcıya platformlarında viral olma şansı verir. Buna, TikTok profilimizden İnstagram hesabımıza bir bağlantı eklemenin mümkün olduğu gerçeğini ekleyebilirsiniz. O zaman kesinlikle TikTok’tan İnstagram’a trafik çekme ve yol boyunca bazı takipçiler kazanmanın kazanan bir kombinasyonuna sahip olursunuz. Potansiyel olarak ucuz takipçi için TikTok takipçilerini İnstagram’a çekmenin bir başka yolları da vardır.

Ortak Pazarlama Yoluyla Diğer Markalarla İşbirliği Yapın

İnstagram ucuz takipçi için diğer markalarla iş birliklerinin gücü muazzamdır ve bu yüzden İnstagram’da takipçi arttırmanın en popüler yollarından biri haline geliyor. Bu sosyal ağda benzer değerlere sahip firmalarla ittifak oluşturan markalar, geniş katılımlı yeni bir öğrenci kitlesinin önünde geçit töreni yapma fırsatı buluyor. Bir kullanıcı bir "ortak pazarlama" kampanyası aracılığıyla bir marka profiliyle karşılaştığında, o markanın benzer ilgi alanlarına sahip olması durumunda hızla "takip et" düğmesini tıklar.
"Ortak pazarlama" üzerine bahis söz konusu olduğunda, İnstagram ucuz takipçi için yardımcı olmaya karar veren markaların izleyicileri lehine karşılıklı bir fayda sağlaması önemlidir. Marka iş birlikleri, İnstagram ucuz takipçi için İnstagram’daki içeriğin organik erişimini ikiye katlayabilir ve ayrıca dijital reklamcılıktan 25 kat daha ucuzdur.

İnstagram Profilinizi Çevrimiçi Olarak Tanıtın

Web sitenizde İnstagram ucuz takipçi için marka profilinizi tanıtmak kadar basit bir şeydir. Daha fazla takipçi çekmek için kullanılabilir. Ayrıca, Squarespace ve Wix gibi web sitesi oluşturucular, İnstagram özet akışınızı web sitenize kolayca yerleştirmek için özelleştirilebilir seçeneklere sahip şablonlar sunar. Ayrıca, Shopify’da barındırılan çevrimiçi mağazalar, İnstagram hesabınızı kendi web sitenizde tanıtmak için birçok araca (Instafeed veya Instagram Feed & Slide Pro) sahiptir.

İnstagram Gönderilerini Optimize Edin

İnstagram ucuz takipçi için İnstagram’da yayınladığımız gönderilere odaklanmak, başlık, hashtag gibi unsurlara daha fazla dikkat etmek, bu sosyal ağdaki takipçi sayısını artırmak için hayati önem taşıyor. Örneğin, atlıkarıncalar aracılığıyla fotoğraflardan videolara kadar farklı içerik biçimlerine yatırım yapılması önerilir. İnstagram’da yayınladığımız içeriği çeşitlendirmenin faydalarından biri, belirli kalıpları tanımak için metrikleri inceleyebilmemizdir. Örneğin, atlıkarıncaların genellikle daha fazla etkileşime ve daha fazla takipçiye dönüştüğünü gözlemlersek, bu formata daha fazla yatırım yapmalıyız.
Gönderilerimize eşlik eden metin veya "başlıklar" üzerinde daha fazla zaman harcamak ve kullanıcıyı ilk satırdan itibaren meraklandırmak da önemlidir. (özellikle İnstagram’ın gönderilerinizin yalnızca ilk satırını veya ikisini gösterdiğini düşünürsek). Gönderinin mümkün olduğunca çok kullanıcıya ulaşması için harekete geçirici mesajlar ve tabii ki hashtagler kullanabilirsiniz.

Topluluklarla Aktif Olarak Etkileşim Kurun

Kanepede rahatça uzanmak ve İnstagram profilimize yeni takipçilerin gelmesini beklemek başarısızlığa mahkûm bir stratejidir. Takipçi sayısını artırmak için, zamanımızın %80’ini kullanıcılarla etkileşime geçerek, kalan %20’sini ise içerik oluşturmaya harcamamız gerektiği 80/20 kuralına uymak esastır. Bu strateji, birçok markanın İnstagram’da yaptığının tam tersidir, ancak uzun vadeli büyümeyi teşvik etmek kesinlikle çok daha hızlıdır.
Potansiyel "takipçiler" ile bağlantı kurmanın ve onlarla etkileşim kurmanın iyi bir yolu, gönderilerinizde en yaygın hashtagleri aramak ve diğer profillerdeki içeriği tespit etmek ve orada fark edilmek veya İnstagram’da paylaştıkları hikâyelere verilen yanıtlar aracılığıyla ulaşılmasıdır. İnstagram’daki diğer hesaplarla etkileşim kurmak, bu sosyal ağdaki takipçi sayısını artırmak için kanıtlanmış bir yöntemdir.
Sürekli İçerik Yayınlayın
İnstagram’da tutarlılık çok önemlidir. Bu sosyal ağda içerik yayınladığınız şekilde organize olmak çok da önemlidir çünkü takipçilerimize gerçekten tutarlı bir deneyim sunarken bizden neler bekleyebilecekleri konusunda bir hesap verir. İnstagram’da sürekli içerik yayınlamak, etkileşimi artırmamıza yardımcı olabilir çünkü takipçiler sizden içerik göndermemizi beklediğinde, onunla etkileşime girme olasılıkları daha yüksektir (bu, akışla da alakalı olacaktır).
İnstagram paylaşım sıklığı söz konusu olduğunda sihirli bir formül yoktur, çünkü sıklık kaçınılmaz olarak her markanın özelliklerine bağlıdır. Her durumda, içerik yeterli kalitede olmayacaksa, sıklığı biraz azaltmak ve nicelikten önce kaliteyi koymak her zaman daha iyidir. İnstagram, acımasız güce sahip bir sosyal ağdır ve şu anda en popüler ve yüksek etkileşimli sosyal ağlardan biridir. Son 5 yılda büyümesi orantısız olmuştur, bu yüzden İnstagram’da organik ve iyi bir şekilde takipçi kazanmak istiyorsanız bazı şeyleri uygulamalısınız.

İnstagram Profilinizi Sonuna Kadar Optimize Edin
Burada profilinizi optimize etmek ve kullanıcılar profilinize ulaştığında takipçi kazanmak için izlemeniz gereken bir dizi adım vardır. Logonuzu veya net bir resminizi profilinize yükleyin. Gerekirse, bunları bir programla düzenleyebilirsiniz. Kullanıcılara sizinle iletişim kurmaları için bir imkân verin. İşletmenizle ilgili önemli bilgileri vurgulayın. Onlara kim olduğunuzu ve ne yaptığınızı söyleyin. Kişiliğinizi vurgulayın ve 150 karakterlik açıklamanızda sizi farklı kılan "bir şeyi" vurgulayın.

Öne Çıkan Bir Biyografi Yazın

İnstagram biyografinize daha göz alıcı ve görsel bir dokunuş eklemek için profilinizde kullanmak üzere çeşitli yazı tiplerini bulabileceğiniz ücretsiz bir web sitesi olan Fancytext gibi uygulamaları kullanabilirsiniz. Yaratıcı olun ve hikâyelerle öne çıkın, gün boyunca gördüğünüz tüm İnstagram hikâyeleri arasında ilgi çekici veya ilginç bulduğunuz çok az şey olabilir. Hikayelerinizi öne çıkarmak ve daha kolay takipçi kazanmanıza yardımcı olmak için azimden fazlası gerekir. Yaratıcılığa ihtiyacınız vardır ve insanları etkilemek zorundasınızdır.
Hissetmediğiniz veya çok yaratıcı olmadığınız durumlar olabilir. Yaratıcılığın akmadığı durumlarda diğer kullanıcılardan ilham alabilir hatta İnstagram için hem video hem de görsel şablonların olduğu sayfalara bakabilirsiniz. Yaratıcı ve etkili hikayeler kullanmak, yeni takipçiler çekmeye yardımcı olacaktır. Çoğu durumda, bu şablonlar, içeriği (metin ve resim) kendinizinkiyle değiştirmek için hazır ve optimize edilmiştir. Böylece her detayı özelleştirebilir ve diğerlerinden farklı hale getirebilirsiniz.
İlgili kaynakları kullanırsanız, ona mobil uygulamalardan çok daha ’profesyonel’ bir dokunuş verebilirsiniz. Şablonları istediğiniz kadar özelleştirmenize izin veren, yaygın olarak kullanılan bir uygulama olan Unfold uygulamasını kullanabilirsiniz. Önerdiğimiz bir diğer seçenek, tüm stillerden birçok harika şablona erişiminiz olan Envato’dur. Ancak İnstagram için editoryal takviminizi oluştururken sektördeki diğer profesyonellerin tavsiyelerinden de ilham alabilirsiniz.
Türkiye’nin en kaliteli instagram takipçi hizmeti veren sitesi Takipcidukkani.com ile sizlerde hemen instagram ucuz takipçi satın alın. İnstagram ucuz takipçi satın al sitesine sizde hemen giriş yaparak instagram ucuz takipçi satın alın: https://takipcidukkani.com
 
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:48
Güneş
05:29
Öğle
12:52
İkindi
16:43
Akşam
20:05
Yatsı
21:38
Diğer Haberler