SON DAKİKA

Kedi ve Köpekler Oyun Oynamaktan Hoşlanır Mı?

19 Nisan 2022, Salı - 10:05

Sevimlilikleri ile tüm hayvan severlerin ilgisini çeken kedi ve köpek sınıfındaki hayvanlar, oynamak için çeşitli oyuncaklara ihtiyaç duymaktadır. Doğalarında tamamen oyuncaklar ile oynama güdüsü ile hayvan severlerin de ilgisini kazanmaktadır.

Gizemli davranışlarını anlamsız kılan kediler zaman zaman kuyruk hareketleri ile içleri ısıtan birçok sevimlilikleri ile de anılır. Öyle anlarda gözleri ile bizlere bir şeyler anlatmak isterler ve bizler de onların diline hitap etmek isteriz. Her bireyin kediler ile oyunlar oynayarak onlar ile bağlarını güçlendirmesine de fayda sağlayacaktır. Kedi oyuncakları, birçok sınıfta nitelendirilebilir. Kediler çoğu türdeki malzemeleri oyun kaynağı görmektedir.
Kağıttan yapılmış bir top, yumak gibi kedi oyuncakları mevcut. Bu tür bir oyun aracı olur mu diye düşünsek de kedilerin ilgisini en çok çeken oyun alanlarıdır. Her aile de yer alan çocuklara alınan içinde zil bulunan bir topun peşinde deli divane olarak komik sahneler oluşturur. Bu tür oyuncaklar için juenpetmarket.com adresi tamamen kedi ve köpek oyuncakları için kurulmuş sitelerden biridir.

Neden juenpetmarket.com adresi tercih edilir? Bu tür de yer alan birçok site yer alsa da genel anlamlı fiyatları ile tüketici ve hayvan severlerin en çok tercih ettiği sayfalardandır. Kedi tünelleri, lazer gibi birçok kedi oyuncaklarını barındıran site de sizlerde uygun fiyatlar ile evcil hayvanınıza bir oyuncak satın alabilirsiniz. Kediler doğuştan avcılık içgüdülerinin gelişmesine bir hayli açık evcil hayvanlardan biridir. Kedi oltaları, kedi oyuncakları sınıfında en çok tercih edilen oyuncaklar arasındadır.

Köpeklerin İlgisini Çeken Köpek Oyuncakları Nelerdir?

Köpekler eğitim açısından gayet açık hayvanlardandır. Bizlerin oyuncak diye tabir ettiği herhangi bir malzeme ile aslında evcil hayvanlarımıza birer eğitimi de ön görürüz. İster yavru ister yetişkin bir köpeğin genelde enerjilerini atmak için köpek oyuncakları tercih edilmelidir.

Köpekler kedilerden farklı karakterlere sahiptir. Sürekli olarak sadık bir yapıda olan köpekler, sahipleri ile vakit geçirmekten çok hoşlanır. Köpeklerin genelde hangi oyuncaklardan keyif aldığını ya da beraber nelerden hoşlandıklarını da iyi araştırmak lazım.

Köpek oyuncakları için juenpetmarket.com adresinde uygun fiyatlar da köpeklerin diş çıkarma dönemlerinde tercih edilen bir oyuncak türü de mevcut. Köpekler diş çıkardığı dönem de hemen hemen her şeyi dişlemek ister. Sağlıklarında herhangi bir olumsuzlukları barındırmayan köpek çiğneme oyuncakları ile evcil hayvanın köpek oyuncakları sınıfına da bir yenisi eklenebilir. Aynı zaman da eğitim de verilir.
Köpekler gördüğü bir kemik oyuncak ile de oynamayı sever. Köpek oyuncakları için en çok satışa sunulan ürünlerden biri de juenpetmarket.com adresinde kemik oyuncaklardır. Köpekler toplardan ziyade oyuncak kemikler ile belirli çiğneme ihtiyaçlarını da bu tür sınıflardan değerlendirmiş olur. Sizler de köpeklerinize juenpetmarket.com adresinin uygun ve güvenilir oyuncaklarını tercih ederek evcil hayvanınıza güzel oyuncaklar satın alabilirsiniz.
 
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:41
Güneş
05:27
Öğle
13:00
İkindi
16:52
Akşam
20:23
Yatsı
22:01
Diğer Haberler