SON DAKİKA

Babalar Günü Hediyesi Almayı Düşünenler İçin Parfüm Önerileri

25 Nisan 2022, Pazartesi - 12:00

 

Babalar gününde hediye alma konusu her zaman zor karar verilen bir nokta. Üzerimizde ciddi emeği olan babalarımız için, yılın bu özel gününde onları sevindirecek, mutlu edecek bir hediye tercihi önemli. Babalar günü hediyesi olarak ne almalıyım diye düşünüyorsanız, ilk tercih etmeniz gereken ürünlerden biri kişisel bakım dünyasının önemli parçası olan parfümler. Erkek parfümleri, babalar günü hediyesi için en iyi alternatiflerin başında geliyor. Hem günlük planlarda hem de özel günlerde babalarımız için güzel bir jest olacak bu ürün, her zaman kullanılabilir. İçerdiği özel kokularla, esanslarla kişisel tarzın önemli bir parçası olan parfümler, bakımlı insanların olmazsa olmaz tercihleri arasında. Babalar günü hediyesi için parfüm düşünüyorsanız nasıl bir seçim yapmanız gerektiğine dair tavsiyeler verdik.

Erkek Parfümünde Esanslar

Koku, bir insana dair hatırlanan en eski bilgilerden biri. İnsanın koku hafızası oldukça güçlü ve bu nedenle, kişisel bakım ürünleri içinde parfümler çok tercih ediliyor. İyi bir giyim tarzının tamamlayıcısı olan parfümlerde, erkek parfüm seçenekleri esans bakımından kadın parfümleri ile ayrılıyor. Kadın parfümleri genellikle şekerli ve çiçeksi esanslar içerirken erkek parfümleri, baharatsı ve odunsu kokularla erkeğe hitap eden bir konsept sunar. Babalar günü için erkek parfüm düşünüyorsanız bu nedenle odunsu ve baharatsı kokular içeren parfümleri tercih edebilirsiniz. Parfümlerde önemli konulardan biri de notalardır. Her parfüm üç nota içerir ve ilk nota kısa süreli, ikinci nota daha uzun süreli, son nota ise parfümün en uzun süreli kokusunu ifade eder. Babanızın tarzına hitap eden bir yapıda kaliteli parfüm seçeneğini keşfederek istediğiniz unutulmaz hediyeyi keşfedebilirsiniz.

Babalar Günü Hediyesi Parfümü Nasıl Olmalı?

Babalar günü hediyesi için erkek parfüm tercihinde bulunurken, esans dışında şişenin tasarımı, markanın kimliği de oldukça önemli. Erkek parfüm modellerinde, baharatsı ve odunsu içeriğin yanı sıra, turunçgil ya da çiçeksi formlar ile bileşimler de söz konusu olabiliyor. Erkek parfüm satın alırken, babalar günü hediyesi kararında parfümün doğru özelliklere sahip olması çok önemli. Bu anlamda şişesi, markanın kalitesi ile doğru bir seçim yapmalı. Kaliteli parfüm markalarının orijinal ürünlerini internet üzerinden indirimli bir şekilde keşfedebilirsiniz. Hediye paketi formunda gelen ürünler, babanızın yanıbaşında yer alacak kaliteli bir kişisel bakım ürünü. Hem özel günlerde hem de günlük olarak tercih edilebilecek parfümler, iddialı bir giyim tarzının, bakımlı bir erkeğin en önemli yardımcılarından biri.
 
Lüks markaların, her segmente hitap eden performans odaklı markaların parfüm ürünlerini online alışveriş sitesi üzerinden indirimli ve kampanyalı bir şekilde satın alabilirsiniz.
 
 
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:41
Güneş
05:27
Öğle
13:00
İkindi
16:52
Akşam
20:23
Yatsı
22:01
Diğer Haberler