SON DAKİKA

İzmir Lazer Epilasyon Avantajları

11 Mayıs 2022, Çarşamba - 21:00

Lazer epilasyonda yeni bir dönemin temsilcisi olan Buz Lazer, İzmir Lazer Epilasyon merkezlerinde hızla yerini almaktadır. Buz Lazer hızlı, ağrısız ve güvenli bir uygulama olması sayesinde Lazer Epilasyon İzmir merkezleri arasında öne çıkmaktadır.Buz Lazer ile Lazer Epilasyonun Avantajları
Dünyanın önde gelen lazer üretici firmalarından Alma Lasers tarafından geliştirilen ve Türkiye’de Buz Lazer olarak lanse edilmektedir. Etkili, güvenli, ağrısız, yan etkisiz, konforlu ve hızlı bir lazer epilasyon deneyimi için İzmir lazer epilasyon merkezlerinde Buz Lazer tercih edilmektedir.

Alexandrite, Diode ve Nd:YAG dalga boylarının tek bir sistemde bulundurulmasının avantajı ile tüm cilt renklerinde ve tüm kıllar etkili sonuçlar alınabilmektedir.
Koyu renkli ciltlerde travmaya neden olabilecek enerjilerden korunması amacıyla SHR ütüleme Tekniği ile kademeli ısıtma sağlanmaktadır. Buz Lazer cihazının patentli tekniği ile cilde zarar vermeden kıl kökleri etkin bir şekilde tahrip edilebilmektedir. Olası yanık, kabuklanma, renk değişimleri gibi yan etki riski minimuma indirilmektedir.

Buz Lazer, epilasyon esnasında cildi serinleten gelişmiş bir kompakt soğutma Ice teknolojisine sahiptir. Lazer enerjisi kıl köklerini tahrip ederken, başlığın soğuk safir ucu cildi -3 dereceye kadar soğutmaktadır. Bu sayede neredeyse hiç ağrı hissedilmemektedir. Ayrıca Ice Teknolojisi ile de cilt yüzeyinde yanık oluşma riski minimum seviyeye inmektedir. Sahip olduğu 2X1 cm tarama alanlı uygulama başlığı ile uygulama süresi kısaltılmıştır.


Erkeklerde Lazer Epilasyon Uygulaması
Kıl batması ve hijyenik sorunlar nedeniyle erkekler çokça lazer epilasyon uygulaması yaptırmaktadır. Genellikle göğüs, ense, omuz, sırt, boyun, sakal üstü, kaş arası ve bıyık, koltuk altı, alt ve üst olmak üzere tüm kol ve bacak, Burun içi, kulak içi, el ve ayak bölgelerine lazer epilasyon yaptırılmaktadır.

Bunun dışında tamamen kıllanmayı gidermek yerine, aşırı kıllanmayı önlemek amaçlı seyreltme işlemi yapılabilmesi de erkeklerin Buz Lazer’i tercih etmesine olanak sağlamaktadır. Bu sayede İzmir lazer epilasyon merkezleri de Buz Lazer’i tercih etmektedir.


Gerçek Buz Lazer
Buz Lazer uygulamasında; cihaz kalitesi, epilasyonu uygulayan kişinin deneyimi, uygulama yöntemleri, kıl rengi, cilt rengi ve buna uygun uygulama yönteminin belirlenmesi gibi birçok faktöre dikkat edilmesi gerekmektedir.
Cilde ve kıl tipine uygun ve doğru enerjiler kullanıldığı takdirde deri yüzeyinde leke oluşumu görülmemektedir. Güvenirliği yapılan araştırmalarla kanıtlanmış Buz Lazer yöntemiyle beraber, tüm cilt ve kıl tiplerinde kalıcı ve etkili sonuçlara ulaşılabilmektedir.

https://www.buzlazer.com linkinden bulunduğunuz yere en yakın gerçek Buz Lazer kliniklerine güvenle ulaşabilirsiniz.
 
 
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:41
Güneş
05:27
Öğle
13:00
İkindi
16:52
Akşam
20:23
Yatsı
22:01
Diğer Haberler