SON DAKİKA

Armağan Çağlayan, Selçuk Üniversitesindeydi

Televizyon Prodüktörü ve YouTube Programcısı Armağan Çağlayan, Selçuk Üniversitesinde öğrencilerle buluştu. Öğrencilerin söyleşiye ilgisi oldukça fazlaydı.
17 Mayıs 2022, Salı - 17:26
Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından organize edilen "Ben Kaçarım Kariyer Beni Kovalar” konulu söyleşinin konuğu; TV Prodüktörü, TV Editörü ve Avukat Armağan Çağlayan’dı.

Sultan Alparslan Kültür Merkezinde gerçekleştirilen söyleşiye, Selçuk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emrullah Eken, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Enderhan Karakoç, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

"SELÇUK İLETİŞİM, BAŞARILI PROJELERE İMZA ATIYOR”
Öğrencilerin sorularını cevaplayan Armağan Çağlayan, "Başarılı olmak için özel okullarda eğitim almaya gerek yok. Şırnak Cumhuriyet Savcısı olmak yerine televizyon sektörünü tercih ettim. Geriye dönmek mümkün olsaydı savcılık atama belgesini imzalardım. Bu sektörde başarısız olsaydım savcılık için tekrar müracaat ederdim. Uzun yıllar Kim 500 Milyar İster adlı yarışmanın sorularını yazdım, Hülya Avşar ile beraber 200 bölümlük program çektik. Deneyim, insana konfor alanından çıkmamayı öğretiyor. Televizyon kanalındaki yöneticilik görevi bittikten sonra dijitale geçtim. 10 yıl sonra şu anki dijital medya da değişecek. Hiçbir konuk hakkında önceden araştırma yapmıyorum, soruları program öncesinde hazırlamıyorum. İzleyicinin sormak istediğini sorabilmektir, başarı. Bir başarı varsa bunu çok okumama, çok seyretmeme, çok gözlem yapmama, bir adım sonrasını düşünmeme borçluyum. Okumayı keyifli hale getirecek oyunlar buldum. Hiçbir zaman başarısız olacağım diye düşünmedim. Bugüne kadar programlarımda Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesinin başarılarından bahsettim. Selçuk İletişim, başarılı projelere imza atıyor.” dedi.
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:40
Güneş
05:26
Öğle
13:00
İkindi
16:52
Akşam
20:23
Yatsı
22:02
Diğer Haberler