SON DAKİKA

Rick And Morty

Güncelleme: 17 Mayıs 2022, Salı - 22:00

Rick And Morty
Dan Harmon ve Justin Roiland tarafından yaratılmış ve yetişkinleri de etkisi altına almış bir animasyon dizi karşınızda. Adult Swim için yapılmış olan bu animasyon filmi hayal gücü geniş olan insanların dizi film tercihi olmuştur. Animasyon filmlerde çekim ve görüntü kalitesi inanılmaz gelişti. Yine de eski dönemin animasyon tarzı filmleri vazgeçilmez olmaya devam ediyor.


Basit gibi görünen fakat izleyiciyi her şekilde etkilemeyi başaran bir animasyon tarzı size de tavsiye edilebilir. 2 Aralık 2013’te yayınlanmaya başlayan animasyon dizisi 5 sezon çekildi ve çok etkileyici bölümlerle insanlara önemli bir değişiklik imkânı sundu. Farklılık ve eğlenceli tercih arıyorsan Rick And Morty türkçe dublaj izle. Bu animasyon filmi 5 sezon insanları televizyon başına kilitlemeyi başarmıştır.


Rick And Morty Konusu
Her bölümünde adeta baştan yazılmış bir senaryo ile mükemmel bir animasyon filmi size keyif verecek. Hem alkol bağımlısı hem de çılgın bir bilim adamı olan Profesör Rick çok renkli bir karakter. Aynı şekilde Profesör Rick’in torunu Morty dedesi ile inanılmaz maceralara yol almaktadır. Renkli kişilikler ve eğlenceli konularla Rick And Morty animasyon dizi film olarak çok ilgi çekti. Eğer animasyon merakınız yoksa bile bugüne kadar olan alışkanlıklarınızı bir kenara bırakıp yeni maceralara yelken açabilirsiniz.
Bu güzel dizide bazı sinema filmlerine gönderme yapılmış ve konusu dikkat çeken filmlerin senaryosundan yararlanılmıştır. İnanın ortaya çok renkli bir sonuç çıkmıştır. Her bölümde sizi bekleyen sürprizlere açık olmak gerekir.


Türkçe Dublaj Dizi İzle
Yabancı dizi izlerken animasyon da olsa Türkçe dublaj seçeneklerini tercih etmelisiniz. Orijinal dilde izlemek için çok iyi yabancı diliniz olmalı eğer alt yazılara takılıp kalmak istemiyorsan Türkçe Dublaj Dizi İzle. Animasyon ve çılgın maceralı dizi film sizin için kaçırılmayacak bir etkinliğe dönüşüyor.
Dublaj konusunda ülkemizde çok yetenekli seslendirme sanatçıları var. Orjinale çok yakın seslendirme ile ekrana odaklanıp diziyi keyifle izlemek mümkün. Bu zevkten mahrum kalmamak adına Türkçe dublaj seçeneğini tercih edebilirsiniz. Film kalitesini bu şekilde daha kolay yakalayabilirsiniz.

Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:41
Güneş
05:27
Öğle
13:00
İkindi
16:52
Akşam
20:23
Yatsı
22:01
Diğer Haberler