SON DAKİKA

Kripto varlıklarınızı nakde çevirmenin en pratik yolu: NakitCoins

15 Haziran 2022, Çarşamba - 09:00
NakitCoins, kripto para varlıkları ile yatırım yapanlar için oldukça iyi bir fırsat sunuyor. Halihazırda kripto para almak ya da satmak için bir kripto para borsasına ihtiyaç duyuluyor. Bu kripto para borsasında bir bakiyenizin olması ve bu bakiyenizin karşılığı o anki güncel kur üzerinden dilediğiniz kripto parayı alabiliyor ya da elinizdeki kripto parayı satabiliyorsunuz. Ancak bu işlemleri gerçekleştirmek elbette belli bir vakit alıyor. Zira kripto para borsasına parayı yatırmak için de bir banka hesabınızın olması gerekiyor. Yani iki farklı aracı kurumu kullanarak kripto para alımı yapabilir ya da elinizdeki kripto varlıkların satışını gerçekleştirdikten sonra paranızı alabilirsiniz.
 
İşte NakitCoins tam da bu noktada kullanıcılarının imdadına koşuyor. NakitCoins, kripto para alım satımı için halihazırda en sık kullanılan bu sisteme tamamen ters ve kripto para yatırımı yapmak isteyenlerin bunu en hızlı şekilde yapabilecekleri yöntemle bu işlemi gerçekleştiriyor.
 
NakitCoins’in kripto para alım satımı yapabileceğiniz büroları bulunuyor. Şimdilik 2 tane İstanbul’da 1 tane de Ankara’da olmak üzere Türkiye’de 3 şubesi bulunan NakitCoins’in şube sayısı tüm Türkiye’de 3’ten çok daha fazla. Zira geleneksel yatırım büroları ile çözüm ortaklığı anlaşması yapan NakitCoins’in resmi ortaklık programından faydalanan her bir döviz bürosu ya da kuyumcu da sizlere tıpkı döviz alım satımı yapar gibi kripto para alım satımını NakitCoins güvencesi ile gerçekleştirebilir.
 

Neden NakitCoins tercih edilmeli?

 
Her şeyden önce kripto para yatırımlarınızı NakitCoins’ten daha hızlı nakde çevirebileceğiniz başka bir yöntem bulunmuyor. Zira kripto para borsaları ile yapılan yatırım şekillerinde nakdiniz önce bankaya iletilir ve sizin bu nakdi alabilmeniz için banka hesabınıza geçmiş olmasını beklemeniz gerekir. Oysa NakitCoins’te bu beklemeyi yapmanıza gerek yoktur.
 
NakitCoins ile kripto para yatırımı yapmak için tek yapmanız gereken NakitCoins’in mevcut bürolarından birine giderek NakitCoins uygulaması üzerinden daha önce açmış olduğunuz cüzdanınızdaki özel kodu gişe görevlisine söylemeniz. Bu kod sizin NakitCoins cüzdanınızdan daha önce tanımlamış olduğunuz para çekme işlemini gişe görevlisinin doğrulamasını sağlar. Gişe görevlisi tarafından bu kod doğrulandıktan sonra talebiniz anında yerine getirilir. Yani bozduracağınız kripto paranın o anlık değerini anında elde nakit olarak almış olursunuz. Bu da oldukça güvenli ve pratik işlem yapılma kolaylığı sağlamaktadır.
 
NakitCoins’ten kripto para alım veya satımında NakitCoins tarafından uygulanan komisyon oranı yapılan işlemin %8’idir. Bu %8 oranın yanı sıra yapılan işlemlerde asgari tutar da 10 USD ya da 10 EUR’dan başlamaktadır.
 
NakitCoins cüzdan uygulaması üzerinden kredi kartı ile kripto para alımı yapılabilir. Ancak NakitCoins cüzdan hesabına para yatırmak için kredi kartı kullanılamamaktadır. Yani sadece bürolarda kredi kartı kullanımı mümkün olmaktadır.
 
NakitCoins’ten alım ve satım için günlük limit 20.000 USD/EUR ve aylık limit ise 50.000 USD/EUR miktarları kadardır. Bu miktarların üzerinde yapılacak işlemler NakitCoins tarafından gerçekleştirilememektedir. 
 
 
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
04:17
Güneş
05:51
Öğle
13:01
İkindi
16:49
Akşam
20:01
Yatsı
21:28
Diğer Haberler