SON DAKİKA

R10 Blog Nedir?

01 Temmuz 2022, Cuma - 15:20

R10 blog internet üzerinde bulunan web mastır platformları içerisinde oldukça popüler olan R10.net tarafından kullanıma açılmıştır. Yıllardır internet üzerinde hizmet veren bu sitede açılmış olan blog kısmı ile birlikte birçok blog sitesi arasında zirveye oynayan yeni bir platform oluşturulmuştur.

Türkiye’de birçok insanın kullandığı ve yer aldığı bu platformun açmış olduğu blog kısmı kısa sürede oldukça yoğun bir ilgi gördü. Birçok güncel haberin bulunduğu bu blog üzerinden ziyaretçiler ulaşmak istedikleri birçok konuda detaylı bilgilere ulaşabilme imkanı yakalayacaktır.


R10 Blog
Birçok konu içeriğini bulunduran yeni oluşturulmuş bu blog üzerinden eğitim ve bilgilendirme amaçlı içerikler aracılığı ile bilgi edinmek isteyen ziyaretçilerin kısa sürede en çok tercih ettiği platformlar arasına girmiştir. Teknoloji haberleri, sosyal medya konuları, otomobil haberleri ve birçok konuda içeriğe ulaşabilme imkanınız bulunan bu platform ile kullanıcılar en hızlı şekilde ulaşabilme imkanı yakalamıştır.


R10 Blog Ne İşe Yarar?
Oluşturulmuş olan bu blog dijital dünya ile ilgili haberler bilgilendirici ve oldukça ilginç içerikler ve birçok konuda ve kullanıcılarının tamamının en kaliteli ve en doğru bilgiye ulaşmasını amaçlar. Donanım haberleri, yazılım güncellemeleri ve teknoloji haberleri ile alakalı en doğru bilgilere Ulaşabileceğiniz kaliteli içeriklere sahip bir bilgi platformudur.

Özellikle teknoloji alanında ortaya çıkan tüm gelişmelere en doğru şekilde ve güncel haliyle ulaşabilme imkanınız bulunur. Nedir sorularının cevapları dijital dünya ile alakalı ipuçları ve birçok konuda uzman ekibi ile birlikte ihtiyacınız olan tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.


R10 Blog Sahibi Kim?
Bu blog özellikle dijital alanlarda bulunan sektörlerin bir araya getirilmesi ve geniş bir kategorinin oluşturulması amacıyla Coşkun Çetin tarafından R10.net sitesi üzerinden açılmıştır.
2013 yılından beri sitenin hissedarlarından olan ve bu süreçte zaman ilerledikçe sitenin tamamını satın alan Coşkun Çetin site içerisinde açmış olduğu blog kısmı ile birlikte kısa sürede oldukça popüler hale gelmiştir. Sektörün en büyük firmalarından olan MegaTR Hosting sitesinin de kurucusu olan Coşkun Çetin R10.net üzerinden oluşturmuş olduğu blog kısmı ile birlikte yine bu içeriğe sahip birçok sitenin önüne geçmiştir.


R10 Blog Ne Zaman Açıldı?
Türkiye’de bulunan Webmaster platformları arasında en iyisi olan ve 2005 yılında kurulan R10.net, 12 Nisan 2022 yılında kullanıcıları için site üzerinde açmış olduğu blog sitesi ile birlikte adından yakın zamanda fazlaca söz ettirecek gibi görünüyor.


R10 Blog Nasıl Üye Olunur?
Sektörün en büyük sitelerinden biri olan ve hızla büyüyen bu sitede blog kısmına üye olmak oldukça kolaydır. Sitenin size sunmuş olduğu 5 farklı üye olma ve giriş yönteminden birini tercih ederek site ile ihtiyacınız olan en doğru bilgilere ulaşabileceğiniz blog kısmını kullanabilme imkanı yakalayabilirsiniz.
R10.net Sitesi üyelik bilgileriniz ile de giriş yapabilme imkanınız bulunuyor. R10.net forum İçin oluşturmuş olduğunuz üyelik bilgileriniz ile birlikte blog kısmına üye olabilir ve giriş yapabilirsiniz.
Üyelik oluşturmak için
  • Google
  • Facebook
  • Github
  • Linkedln
  • R10.net
Hesaplarınızı kullanarak giriş yapabilmeniz mümkündür.


R10 Blog da Hangi Kategoriler Var?
Bu blog platformu en doğru, bilgilendirici, eğitici ve güncel içerikleri sizlere dört ana kategori altında sunar. Bu ana kategoriler;
  • Haber kategorisi
  • Nedir kategorisi
  • Video kategorisi
  • İpucu kategorisi
Olarak kategorize edilmiştir.
Bu kategoriler ile öğrenmek istediğiniz her şeyi en doğru ve en güncel bilgilerle öğrenebilme imkanı yakalayabilirsiniz.
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
04:17
Güneş
05:51
Öğle
13:01
İkindi
16:49
Akşam
20:01
Yatsı
21:28
Diğer Haberler