SON DAKİKA

Taşkent’te Mehmet Demirgül güven tazeledi

AK Parti Konya İl Başkanlığı’nda 7. Olağan Kongre süreci kapsamında ilçe kongreleri yapılmaya devam ediyor.
17 Ekim 2020, C.tesi - 10:45
AK Parti’nin Konya’da 7. Olağan Kongre süreci Taşkent ilçe kongresiyle devam etti. Koronavirüs tedbirlerine uygun olarak yapılan kongreye AK Parti Genel Başkan Yardımcısı / Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, İl Başkan Yardımcıları, Taşkent İlçe Belediye Başkanı Osman Arı, bölge ve ilçe koordinatörleri ile parti mensupları katıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı İnsan Hakları Başkanı Leyla Şahin Usta, "AK Parti kadrolarının kardeşliğinden güç alan bir partidir. Teşkilatımızın her bir üyesi bizim kardeşimizdir. Eski-Yeni diye bir kavram yoktur. Bizim partimizde makam mevkiinin hiçbir önemi yoktur. Genel başkanımızla mahalle başkanımız aynı görev ve sorumluluğu taşıyoruz. Aynı bilinçle bu dava ve ülkemiz için çalışıyoruz. Bu nedenle de hepimizin yükü ağır ve zordur. Önemli olanda yük olmak değil yükü almaktır. Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bir mücadelesi var. Bu mücadele sadece AK Parti’nin değil tüm Türkiye’nin mücadelesidir. Bu ülkemizin kaderinin mücadelesi aslında dünya mazlumlarının mücadelesidir” dedi.

AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, "Konyalı hemşerilerimizin desteği ile AK Parti Konya’da her zaman büyük başarılara imza attı. Bu noktada tüm hemşerilerimize şükranlarımızı sunuyorum. Bizler de istikametten sapmadan bizden sonraki nesillere daha güçlü bir ülke bırakabilmek için gayret ediyoruz. Bugün bizler nöbetteyiz. Gün gelecek bizden sonra gelecek arkadaşlarımızla bu kutlu yürüyüş devam edecek. Partimizin kuruşundan bugüne tüm kademelerde görev yapmış dava arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerine görevlerinde muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

Protokol konuşmalarının ardından sosyal mesafe – maske - hijyen kurallarının en üst seviyede olduğu ilçe kongresinde oy kullanımına geçildi. Mehmet Demirgül güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:53
Güneş
05:32
Öğle
12:51
İkindi
16:42
Akşam
20:01
Yatsı
21:33
Diğer Haberler