SON DAKİKA

AK Parti Yunak ve Akşehir ilçe kongreleri gerçekleştirildi

AK Parti Konya Teşkilatlarında ilçe kongrelerine devam ediliyor. 7. Olağan Kongre Süreci kapsamında Yunak ve Akşehir İlçe Kongreleri gerçekleştirildi. Kongreler sonucunda Yunak’ta Tahir Kuru nöbetini Cihat Şekeroğlu’na devrederken Akşehir’de Abdurahman Çardakoğlu yeninden ilçe başkanlığına seçildi.
Güncelleme: 17 Ekim 2020, C.tesi - 17:11
AK Parti Konya’da ilçe kongrelerine Yunak ve Akşehir ile devam edildi. 7. Olağan Yunak ve Akşehir İlçe Kongrelerine; AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Konya Milletvekili Orhan Erdem, İl Başkan Yardımcıları, Yunak ve Akşehir Belediye Başkanları, İlçe ve Bölge Koordinatörleri ile teşkilat mensupları katıldı.

"İNANDIĞIMIZ YOLDA YÜRÜMEYE DEVAM EDİYORUZ”
AK Parti’de kongrelerin bir yenilenme ve tazelenme dönemleri olduğunu ifade eden AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, "Kongreler bizim için yenilenme ve tazelenme dönemleridir. Geride bıraktığımız 19 yılda pek çok farklı kademede pek çok dava arkadaşımız partimizde görev aldı. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. En büyük teşekkür ise partimizi kurulduğu günden bu yana güçlü bir şekilde destekleyen hemşehrilerimizedir. Cumhurbaşkanımız liderliğinde AK Parti, Türkiye’yi nasıl daha güçlü kılabiliriz, gelecek nesillere nasıl daha büyük bir ülke bırakabilirizin çabası içindedir. Bizlerde AK Parti teşkilatları olarak inandığımız yolda yürümeye devam ediyoruz. 7. Olağan İlçe Kongre sürecimizde artık sona yaklaştık. Gerçekleştirdiğimiz kongrelerimizin ilçelerimize partimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Görevi devreden başkanlarıma bugüne kadarki hizmetleri için teşekkür ediyor; yeni seçilen ya da nöbetine devam eden ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerine başarılar diliyorum.”
"AK PARTİ ÜLKEMİZİN YENİDEN DİRİLİŞİNİN ÖNCÜSÜ OLDU”
18 yıllık AK Parti iktidarları döneminde Türkiye’nin çok önemli bir ilerlerme kaydettiğine değinen AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, "AK Parti iktidarları ülkemizin yeniden dirilişinin öncüsü oldu. Bugün Azerbaycan Ermenistan’ın karşısında güçlüyse bu Türkiye güçlü olduğu içindir. Bugün Doğu Akdeniz’de Mavi Vatan diye bir vatanımız olduğunu fark ettiysek bu ülkemizde güçlü bir iktidar olduğu içindir. Bugün Kuzey Kıbrıs’taki Türkler sağlıkla seçim yapabiliyorsa Türkiye var olduğu içindir. Şu anda Doğu Akdeniz’de ABD ve Rusya dâhil 11 tane ülke var. Bunların birçoğunun Akdeniz’e kıyısı bile yok ama bölgede sismik gemileriyle arama yapan bir Türkiye istemiyorlar. Kısacası sadece Türkiye demek bu topraklardan daha fazlasıdır. Ülkemizin kıymetini bilip liderimizin arkasında duracağız. Geleceğe daha umutla bakıyoruz. Hep birlikte Konyamız için ülkemiz için çalışmaya devam ediyoruz, bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz.”
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:53
Güneş
05:32
Öğle
12:51
İkindi
16:42
Akşam
20:01
Yatsı
21:33
Diğer Haberler