SON DAKİKA

NEÜ’de ‘Engelsiz Fotoğraflar’ Yarışacak

Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Engelsiz Fotoğraflar’ adlı fotoğraf yarışması için başvurular başladı.
Güncelleme: 09 Aralık 2020, Çarşamba - 14:08
Başvuruları 5 Mart 2021’e kadar sürecek olan ‘spor’ temalı fotoğraf yarışmasında birinciye 2 bin 500 TL, ikinciye bin 500 TL ve üçüncüye ise bin TL ödül verilecek. Yarışmanın sonuçları 12 Mart 2021 tarihinde açıklanacak.

Üniversiteden yapılan açıklamada fotoğraf yarışmasının amacının, toplumda engellilerle ilgili farkındalık ve bilinç oluşturmak, imkân verildiğinde birçok başarı kazanabileceği algısını geliştirmek, yaşama pozitif bakmalarına katkı sunacak anları resmetmelerini sağlamak, spor yapabildiklerini göstermek ve yapma isteklerinin artırılmasını sağlamak olduğu belirtildi.

Açıklamada yarışmanın içeriği hakkında, "Yarışma engelli üniversite öğrenci ve personellerinin kendilerinin fotoğraf makinesinin kadrajında olması kaydı ile kendi yaptıkları bir veya birkaç sportif hareketi başkasına çektirerek veya var olan fotoğrafı göndererek yarışmaya katılımını içermektedir.” denildi.

Yarışma Hakkında Detaylı Bilgi İçin
Katılımın ücretsiz olduğu yarışmaya fotoğraf göndermek, genel katılım koşulları ve yarışma şartnamesini incelemek isteyenler; ‘www.erbakan.edu.tr’ sayfasında yer alan "Engelsiz
Fotoğraflar Fotoğraf Yarışması” başlıklı duyurudan yarışma hakkında detaylı bilgiye ulaşabilecek.
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:39
Güneş
05:26
Öğle
12:59
İkindi
16:52
Akşam
20:23
Yatsı
22:02
Diğer Haberler