SON DAKİKA

​Konyasporlu Elif Ceren Çolak, kulüpte ağırlandı

Rusya’nın Soçi kentinde uluslararası kategoride düzenlenen Trambolin Cimnastik Avrupa Şampiyonası’nda mücadele eden ve burada 2’inci olarak ülkemize bu alanda tarihindeki ilk madalyayı kazandıran Konyaspor sporcusu Elif Ceren Çolak, kulüp binasında ağırlandı.
04 Mayıs 2021, Salı - 18:18
Başkan Yardımcısı Zahir Renklibay, CEO Ufuk Yaşar ve Amatör Branşlar Koordinatörü Selçuk Buğdaycı’nın da hazır olduğu ziyarette Elif Ceren Çolak’a antrenörü Şükrü Alp Arı ve ailesi de eşlik etti.
‘HERKES BİZE İNANDI’
Elif Ceren Çolak, ziyarette yaptığı konuşmada "Çok destekçimiz oldu. Bizi destekleyen Konyaspor Kulübü başta olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. İlk kez böyle bir branşta madalya kazandırdığımız için çok mutluyuz. Biz çok çalıştık ve madalyayı bekliyorduk. Herkes bize çok inandı. Bize inananlar artınca biz de kendimize daha çok inandık. İnancımızın sonucu güzel oldu. Yılın sonunda Dünya şampiyonası var. İnşallah orada da madalya almayı hedefliyoruz. Her sporcunun olduğu gibi olimpiyat hedefimiz var. 2024 yılındaki Olimpiyatlara hazırlanıyoruz. Madalya kazandığımızda o kadar mutlu oldum ki, mutluluktan ağladım” ifadelerine yer verdi.

‘ALTIN MADALYA BEKLİYORUZ’
Ziyarette son olarak söz alan Başkan Yardımcısı Zahir Renklibay, Elif Ceren Çolak’tan altın madalya beklediklerini ifade ettiği konuşmasında, "Elif’i tebrik ediyoruz. Başta antrenörü olmak üzere ailesine çok teşekkür ederiz. Gerçekten bizleri çok mutlu ettiniz. Ülkemiz adına ilk defa böyle bir başarı yakaladık. Bu başarıda Elif’in kulübümüzün sporcusu olması dolayısıyla ayrıca memnun olduk. Elif’e başarılarının devamını diliyoruz. Konyaspor Kulübü olarak destekçiniz olmaya her zaman devam edeceğiz. Her şeyin başında şüphesiz çalışmak geliyor. Şimdi Bronz madalya daha sonra altın madalya neden olmasın. Çalışmalarınız bu şekilde devam ettiği sürece altın madalyayı en kısa sürede ülkemize getireceğinizi düşünüyoruz” diye konuştu.
Ziyaretin sonunda Elif Ceren Çolak ve antrenörü Şükrü Alp Arı, başarılarından dolayı altın ve çeşitli hediyelerle ödüllendirdi. Ödülleri Konyaspor adına Başkan Yardımcısı Zahir Renklibay takdim etti. Ziyaret, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafla sona erdi.
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:59
Güneş
05:36
Öğle
12:51
İkindi
16:41
Akşam
19:57
Yatsı
21:27
Diğer Haberler