SON DAKİKA

Remzi Ay: Konyaspor vazgeçilmezimizdir

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Remzi Ay, Konyaspor aidiyet vurgusu yaparak önemli mesajlar verdi.
Güncelleme: 09 Haziran 2021, Çarşamba - 15:25
Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Remzi Ay, camiaya Konyaspor aidiyet vurgusu yaparak önemli mesajlar verdi. Ay, "Konyaspor bu şehrin markasıdır. Konyaspor bu şehrin vazgeçilmezidir, vazgeçilmezi olmalıdır. Konyalı hemşerilerimizin tutacağı ve maddi-manevi destekleyeceği ilk takım her zaman Konyaspor’umuz olmalıdır” ifadelerini kullandı.

TEŞEKKÜRÜ SONUNA KADAR HAK ETTİLER
Remzi Ay, "Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Konyaspor Kulübümüzde öncelikle yeni dönemde aday olmayı düşünmeyen Başkan Hilmi Kulluk ve yönetimine, amatörlerimiz adına müteşekkirim. Dönemlerinde Konyaspor Kulübümüzün kurumsallaşması, tesis zenginliği, ilimizi başarıyla temsil ettikleri ve amatör spor kulüplerimizle gerçekleştirdiği projelerle unutulmaz hizmetler bırakarak teşekkürü sonuna kadar hak ettiler” dedi.

BAŞARILARLA DOLU BİR SEZON DİLERİM
Ay, "Genel kurulda Konyaspor delegelerimizin oylarıyla başkanlığa seçilen Av. Fatih Özgökçen ve yönetim kurulu üyelerini bu göreve seçilmelerinden dolayı tebriklerle, yeni görevlerinin hayırlı uğurlu olmasını temenni eder, bu zorlu görevde şehrimiz ve amatör spor ailemiz adına başarılar dilerim. Yeni başkanımızın kendisi gibi oldukça genç bir ekiple kulübümüzü sahiplenmeleri şehrimizi ve bizleri heyecanlandırmanın yanı sıra Konyaspor Kulübümüzün 100. yılının başarılarla dolu bir yıl olmasını can-ı gönülden dilerim" diye konuştu. (Spor Servisi)
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:32
Güneş
05:21
Öğle
12:56
İkindi
16:49
Akşam
20:22
Yatsı
22:02
Diğer Haberler