SON DAKİKA

Fatih Özgökçen’den altyapı vurgusu

Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen, bir kez daha altyapıya vurgu yaptı. Yeni sezonda Konyaspor üzerinde gençlik iksiri denemeyi planlayan Özgökçen, bu sezon pilot takım 1922 Konyaspor’dan da daha fazla aksiyon beklediklerini belirtti
Güncelleme: 16 Haziran 2021, Çarşamba - 20:36
Süper Lig ekiplerinden Konyaspor’un Kulüp Başkanı Fatih Özgökçen, bir kez daha altyapıya vurgu yaptı. Bu sezonki transfer politikasında yalnızca genç oyunculara bonservis ödemeyi planlayan genç başkan, yine bu sezon pilot takım 1922 Konyaspor’dan da daha fazla aksiyon beklediğini vurguladı.

"TÜRK FUTBOLUNUN KURTULUŞ REÇETESİNİ BİLİYORUZ”

Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen, "Türk futbolunun kurtuluşu reçetesi hepimiz biliyoruz. Ancak bunu hayata geçirebilmek her zaman için mümkün olmuyor. Bizler bunu mümkün hale getirmek mecburiyetindeyiz. Bu doğrultuda pilot takımımız 1922 Konyaspor’dan bu dönem daha aktif bir şekilde yararlanma arzusu içinde olacağız” dedi.

"20 YAŞ ALTI OYUNCULAR BULUNMALI”

Yeşil-beyazlı takımın çiçeği burnunda genç başkanı, "Pilot takımımızda ağırlıklı olarak 20 yaş altı oyuncuların daha fazla kadroda bulunması, daha fazla süre alması ve kendilerini Konyaspor’a hazırlamaları için elimizden gelen gayreti de göstereceğiz” diye konuştu.

"ALTYAPIDAKİ OYUNCULARIMIZIN KATKISI BÜYÜK OLACAKTIR”

Özgökçen, "Oyuncu transferlerinde milyon dolarlar konuşuluyor. Elbette bütçelerimiz buna el vermiyor. Bu durumlarda da altyapıdan yetişen oyuncularımızın bizlere katkısı son derece büyük olacak. Biz bu noktada Zahir Bey’i (Zahir Renklibay) 1922 Konyaspor’umuzda görevlendirdik. Kendisi bu noktada oldukça tecrübeli bir isim. İnşallah yönetimiyle birlikte iyi bir çalışma yaparak gençlere görev vereceklerini ümit ediyoruz. Biz de her zaman için kendilerine destek olacağız. İnşallah 1922 Konyaspor’umuz önümüzdeki sezon pırıl-pırıl, ahlaklı, hedefleri olan, adından sıkça söz ettirecek gençler yetiştirecektir” ifadelerini kullandı.

(Haber-Mustafa Durmuş)
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
04:02
Güneş
05:41
Öğle
13:02
İkindi
16:52
Akşam
20:12
Yatsı
21:44
Diğer Haberler