SON DAKİKA

Başkan Özgökçen tribün liderleriyle görüştü

Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen, yeni sezon öncesinde tribün liderleriyle görüştü. Özgökçen ve tribün liderlerinin görüşmesinde, yeni sezon 100. yılını geçirecek Konyaspor için birlik ve beraberliğin ne kadar önemli olduğunu vurguladı
20 Haziran 2021, Pazar - 13:27
5 Haziran’da yapılan Olağanüstü Genel Kurul ile Konyaspor başkanlığına seçilen Fatih Özgökçen, yeni sezon öncesi tribün liderleriyle bir araya geldi. Özgökçen, Nalçacılılar Tribün Lideri İbrahim Apalı, Nalçacı Gençlik Tribün Lideri Ertan Soğancı ile grup üyelerini kulübün idari binasında ağırladı.

Birlik ve beraberlik vurgusu

Başkan Fatih Özgökçen ve tribün liderlerinin görüşmesinde, bu sezon 100. yılını geçirecek Konyaspor üzerinde konuşuldu. Özellikle bu sezon ‘asırlık’ Konyaspor’un menfaatleri doğrultusunda birlik ve beraberliğin ne kadar önemli olduğunu vurguladı.

"Konyaspor’u layık olduğu yere taşımaya mecburuz”

Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen, "Hepimiz ele ele verip Konyaspor’umuzu layık olduğu yere taşımaya mecburuz. Bu anlamda inşallah tüm Konya kenetlenirse arzu ettiğimiz hedeflere ulaşmamız çok daha kolay olacaktır” dedi. Özgökçen, bu sezon şehrin bütün dinamiklerinin bir araya gelip güç birliği yapmasının kulübümüze ve takımımıza büyük bir ivme kazandıracağına da dikkat çekti. (Spor Servisi)
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
04:02
Güneş
05:41
Öğle
13:02
İkindi
16:52
Akşam
20:12
Yatsı
21:44
Diğer Haberler