Yeni Konya: 69 Yıldır ‘Çölde Bir Vaha’

Alaettin EKİZER

Merhaba değerli Yeni Konya okurları ;

Yeni Konya’nın 69. kuruluş yıldönümünü idrak etmekten onur ve gurur duyuyorum.

Yeni Konya; Konya’nın en eski gazetesi ve basın abidesidir.

Başta gazetenin kurucusu rahmetli Mustafa Naci GÜCÜYENER olmak üzere ahirete irtihal edenlere Allah’tan rahmet diliyorum.

Yeni Konya’nın gerçeklerden asla ayrılmayan, ilkeli, dürüst, gazetecilik anlayışıyla basın hayatımızda ayrı ve seçkin bir yeri var.

Günümüzde reyting ve menfaat uğruna hiçbir kutsal değeri öncelemeyen yazılı ve görsel basının bulunduğu ülkemizde Yeni Konya "çölde bir vaha”dır.

Yeni Konya; zulmün ve zalimin karşısındaki gür haykırışlarıyla Hakk’ın ve haklının sesi oldu.

Yeni Konya; bu görevi kıyamete kadar sürdürecek, bu bayrağı elden ele, nesilden nesile aktaracak inşaallah.

69 yıllık bu başarıda asıl pay sahibi siz değerli Yeni Konya okurlarıdır. Siz sadece okuyan değil, gören gözümüz, duyan kulağımız oldunuz.

Söyleyecek sözü olan tüm okurların da değerli katkılarını bekliyoruz. Doğruları birlikte destekleyecek, yanlışlara birlikte karşı çıkacağız.

Siz değerli okurların destek ve sevgilerinin itici gücüyle Yeni Konya’yı Konya’nın lider gazetesi yapan, basın hayatını 69 yıldır başarıyla sürdürmesini sağlayan tüm emeği geçenleri takdir ve tebrik ediyorum.

Yeni Konya ailesine katılalı altı yıl oldu. Yüce yaratıcı Mahkeme-i Kübrada "benim için ne yaptın?" diye sorduğunda "rızanı kazanmak için naçizane yazılarımla düşünce, fikir ve görüşlerimi insanlara aktarmaya çalıştım” diyebilmeyi gaye edindim.

Bu gayeyi gerçekleştirmek için sayfalarını bana açan, fikir ve düşüncelerimi siz değerli okuyucularla paylaşma imkanı veren Yeni Konya yetkililerine şükranlarımı sunuyorum.

Yeni Konya Ailesi’nin 68. kuruluş yıldönümünü kutluyor, yeni yayın döneminde başarılarının artarak sürmesini temenni ediyorum.

Değerli okuyucular ; - her pazartesi yeni yazılarımda bu sütunlarında buluşmak dileğiyle- sağlık, huzur ve iki cihan mutluluğu içinde olmanızı temenni eder, sizleri Allah’a emanet ederim…

Yorumlar

  Yorum yap

  NAMAZ VAKİTLERİ
  İmsak 06:06
  Güneş 07:27
  Öğle 13:09
  İkindi 16:12
  Akşam 18:41
  Yatsı 19:57
  Yazarlar
   Lig Sonuçları

   Belge.com.tr SOSYAL AĞLARDA

   • Belge.com.tr Facebook'ta

   • Belge.com.tr Twitter'da

   • Belge.com.tr Google +1'da